banner

Kilka słów o BLV
Od 1968 - to jest od roku swojego powstania BLV Licht - und Vakuumtechnik GmbH - systematycznie się rozwijała i stała się obecnie producentem oświetlenia: żarówek i lamp na międzynarodową skalę. Firma jest średniej wielkości przedsiębiorstwem filialnym japońskiej grupy USHIO Inc Tokyo, a jej produkty są projektowane i produkowane w Steinhoring koło Monachium. Wiodącą zasadą filozofii działania firmy jest jak najwyższej jakości obsługa klienta i szeroki wybór innowacyjnych produktów BLV.

Fachowość oświetlenia
BLV oferuje szeroki wybór lamp wyładowczych i żarowych - jego skala jest wzbogacona dodatkowo specjalnymi lampami na podczerwień i ultra fiolet. Fachowość firmy tworzy nie tylko niezwykła jakość i trwałość produków to także wyszukane wzornictwo i szeroki asortyment.

Jakość
BLV jest pierwszym na świecie producentem nagrodzonym certyfikatem DIN EN ISO 9001. By sprostać wyzwaniom współczesności, firma nieustannie doskonali swoje usługi począwszy od przyjmowania zamówień a na dostawie produktów skończywszy. Cele osiągane są przez oddanych pracowników poddawanych systematycznym szkoleniom motywacyjnym. Spełnienie najsurowszych wymogów jakości zapewniają coroczne kontrole.

Technologia
Dział Naukowo - Badawczy i Wdrożeniowy firmy oraz jego pracownicy doskonalą nieustannie wszelkie proceduty i urządzenia niezbędne do sprostania a przede wszystkim zaspokajania potrzeb i specjalnych życzeń klientów firmy.

Firma a środowisko naturalne
Jednym z fundamentalnych priorytetów działania firmy na wszystkich poziomach aktywności jest maksymalna dbałość w zakresie ochrony środowiska naturalnego dlatego też szczególny nacisk jest położony na przyjazne ekologicznie opakowania.

Wszelkie prawa zastrzeżone - LARS.PL